novýkontaktykontrola objednávkyradykošík
and or
        

Poradenství a podpůrné informace

Vyhledávání

Při práci s databází philatelicmarket.com je třeba dbát na několik pravidel

1. Vyhledávat můžete podle názvu série, název známky a číslování z katalogu Michel a Scott. Za tímto účelem je třeba před kliknutím na tlačítko vyhledávání vybrat, podle jakých kritérií se bude vyhledávat.
2. Vyhledávání v sériích funguje pouze v jazyce, který používáte pro zobrazení stránek. Pokud jste zvolili bulharštinu a hledáte název v angličtině, musíte pro nalezení známky přepnout na tento jazyk. V některých zemích je vyhledávání dostupné pouze v angličtině. Jazyk nemá vliv na vyhledávání podle čísla.
3. Doporučujeme vyhledávat známky podle čísla. V češtině se názvy jednotlivých známek nezadávají a používá se anglická databáze. Pokud tedy potřebujete vyhledávat podle názvu známky, zadejte ho v angličtině.
4. Pokud vyhledáte české nebo československé známky v češtině, automaticky se v seznamu objeví čísla známek pod Pofis V jiném jazyce jsou výsledky s čísly podle Michela. Na osobní stránce každé série jsou uvedena čísla podle všech tří katalogů.
5. U bloků podle Michela je třeba napsat před číslo bloku bez mezery mezi nimi. Databáze zadává pouze čísla bloků podle Michela a ignoruje dodatečné číslování, které Michel přidává známkám v bloku. Z tohoto důvodu je možné nenajít některá čísla známky podle Michela. Všechna čísla jsou uvedena v českém katalogu.
6. Stránky s tématy a stránky s ročníky mohou být zobrazeny s obrázky, což zpomaluje stažení, nebo pouze jako seznam.
7. Pokud období obsahuje více značek, je rozděleno na stránky pro jednotlivé roky, viz odkazy pod modrým rámečkem.

Ceny a platby

Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách. V ostatních jazycích se ceny přepočítávají v příslušné měně podle oficiálního kurzu.

Přijímáme platby kartami s logem MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron. Platby probíhají prostřednictvím programů MasterCard SecureCode a Verified by VISA, které poskytují nejvyšší úroveň zabezpečení plateb kartou přes Internet.
Pokud je Vaše karta k těmto programům přihlášena, musíte se při platbě ověřit u své vydavatelské banky pomocí hesla SecureCode nebo VbV.
Platby se provádějí prostřednictvím národního operátora platebních karet v Bulharsku, společnosti Borica

Pokud jste zapomněli zaplatit při dokončování objednávky, můžete tak učinit také při ověření objednávky. Tlačítko pro platbu kartou je aktivní pro všechny nezaplacené objednávky.

Přijímáme platby přes PayPal. Platit můžete také bankovním převodem, ale při převodu musíte uvést, že veškeré náklady jdou na Váš účet. Můžete také použít společnosti jako Western Union, Money gram atd., ale je nutné nám po provedení převodu zaslat číslo převodu.

S dobírkou nefungujeme.

Objednání

Všechny objednávky jsou po zaplacení zasílány doporučeně prostřednictvím Bulharské pošty. Po dokončení objednávky se zobrazí číslo objednávky, pomocí kterého můžete zkontrolovat její stav, pohyb a obsah. Na zadanou e-mailovou adresu je zasláno potvrzení s číslem.

Cena za doručení nezávisí na počtu objednaných známek. Pokud jste si objednali pouze české známky a nacházíte se v České republice, cena za doručení je do 1 eur. Pokud zásilka obsahuje zahraniční známky, cena je 5 eur. Dodávky se uskutečňují do 30 dnů.

V případě prokázaného poškození nebo ztráty zásilky neseme náklady my, a to zasláním nových známek. V případě nespokojenosti s kvalitou určité známky Vám bude zhotovena náhrada.

VYBERTE ZEMI

2681 poštovní známky     

VYBERTE JAZYK

VYBERTE ROKY
czechoslovakia

1945-1954

1955-1964

1965-1974

1975-1984

1985-1992